07 janvier 2012

Wielkie Serca

Nie sposób być obojętnym na wielkie dzieło WOSP, które co roku rośnie w siłę. Honorowym Patronem XX Finału jest Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski, a w Paryżu Pani Aleksandra Orłowska, małżonka Ambasadora RP we Francji, Jego Ekscelencji Tomasza Orłowskiego.

Gra z nami też Narodowy Bank Polski, który emituje pamiątkowe monety upamietniające 20lecie WOSP. Dzięki energii i zaangażowaniu Elisabeth Duda, te niezwykłe monety wybite w czwartek rano w Polsce znalazły się wieczorem na aukcji w Ambasadzie.

Na czwartkowej aukcji w Ambasadzie Polskiej, dzięki hojności zaproszonych gości zebraliśmy 4400 . Z pewnością nie bez znaczenia była wyjątkowa atmosfera, jaka wypełniała tego wieczora przepiękny Hôtel de Monaco, a to za sprawą ciepłego przyjęcia ze stony Państwa Orłowskich, rozgrzewającego serca grania grupy Chudoba i charyzmatycznego prowadzenia wieczoru przez Elisabeth Dudę.

Paryski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy składa gorące podziękowania
Pani Ambasadorowej Aleksandrze Orłowskiej i Panu Ambasadorowi Tomaszowi Orłowskiemu, za właczenie się do tego szlachetnego dzieła,
Pani Elisabeth Duda, za jej szczególne zaangażowanie i bycie z nami po raz kolejny w czasie finału w Paryżu,
Wszystkim Artystom, którzy ofiarowali swoje prace na aukcje charytatywną WOSP : Pani Alinie Krzeszowskiej Lellouche, Pani Annie Kropiowskiej, Panu Janowi Bortkiewicz, Pani Mirosławie Niewińskiej, Pani Agacie Preyzner, Pani Beacie Czapskiej, Panu Bogdanowi Korczowskiemu, Panu Witoldowi Urbanowiczowi, Pani Norze Hild, Panu Kamilowi Szypulskiemu, Panu Andzejowi Biernackiemu, przedstawicielstwu RP rzy UNESCO za ofiarowanie prac Marka Zborowskiego.

Dziękujemy Photovideoart Cameraman za relację video i zdjęcia.

Aucun commentaire: